Szanowni Architekci, Audytorzy, Projektanci, Wykonawcy
Firma Aspol FV zaprasza na szkolenie organizowane w ramach Odnawialnych Źródeł Energii z serii:
Energeo – Geotermalny system dolnych źródeł do gruntowych pomp ciepła

 

Zaproszenie

Pełnych radości i pokoju Świąt Wielkiej Nocy oraz wiele pomyślności i sukcesów Życzy Państwu Aspol-FV

Wielkanoc

Szanowni Klienci,
Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa na stoisko targowe Spółki Aspol-FV w ramach Międzynarodowych Targów ISH 2015, które odbędą się w dniach 10-14.03.2015r. we Frankfurcie. Firma Aspol-FV zaprezentuje najnowszą ofertę produktową systemów : Energeo, Hotterfield, Henock, Windmaker oraz A-FV na stoisku: B04, Hala 10.1 . Impreza jest doskonałym miejscem dla wymiany doświadczeń oraz promocji najnowszych rozwiązań technologicznych w branży.
Życzę Wszystkim Państwu udanej Imprezy Targowej.

Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju ASPOL-FV

2015 ISH

2

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko Nr 35 na tegorocznych Targach Forum Wentylacja 2015 .
Zapraszam Państwa do współpracy z nami.
Majka Rusztyk
Koordynator
Działu Wspomagania Sprzedaży

 

2015 Forum Wentylacja

Zapraszamy niniejszym Wszystkich zainteresowanych na stoisko firmowe Aspol FV organizowane w ramach ogólnokrajowych targów wentylacyjnych: Forum Wentylacja, stoisko nr 35. Zwracamy Państwa uwagę na nowość : Rekuperator WindMaker Phantom 400. Urządzenie jest produktem roku 2015 w ramach oferty rekuperacji WindMaker. Szczegóły dostępne na stoisku.

Majka Rusztyk
Koordynator
Działu Wspomagania Sprzedaży ASPOL-FV

 

forum wentylacja aspol

 

1

Aktualizacja oferty handlowej  urządzeń WindMaker oraz cennika Wentylacja AFV na rok 2015

W trosce o rzetelne informowanie Klientów w zakresie najnowszych strategii handlowych Spółki Aspol-FV pragniemy poinformować, iż z dniem 01.03.2015 roku aktualizujemy katalog produktów „WindMaker” oraz „Wentylacja AFV”. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt wprowadzenia do oferty rekuperacji modelu WM Phantom 400 wraz z akcesoriami. Urządzenie Phantom jest kontynuacją i rozwinięciem technologii WM Raptor. Produkt inauguruje rynkowo na targach Forum Wentylacja 2015. Dodatkowo informujemy, że zmianie ulegają ceny niektórych elementów wentylacyjnych, w szczególności tłoczonych kształtek okrągłych. Szczegóły dostępne w Dziale Handlowym Aspol FV.


Z poważaniem,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.