Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12.11.2021 r. (piątek) firma ASPOL - FV będzie nieczynna.
Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

Zarząd ASPOL - FV

 

Realizacja projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 – poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP

ASPOL FV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn.: „Opracowanie systemu elektronicznego nadzoru parametrów pracy dolnych źródeł ciepła” w ramach poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

Cel projektu: opracowanie produktu – systemu elektronicznego nadzoru parametrów pracy dolnych źródeł ciepła, a następnie wdrożeniu otrzymanych rezultatów projektu do działalności gospodarczej i ich późniejszej komercyjnej sprzedaży.

Planowane efekty: efektem będzie wdrożenie do produkcji i sprzedaży innowacji produktowej – systemowych rozwiązań w zakresie elektronicznego nadzoru parametrów pracy dolnych źródeł ciepła.

Całkowita wartość projektu: 487 695,00 PLN

Wartość wydatków kwalifikowalnych: 396 500,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 337 025,00 PLN

logo dotacji

ASPOL- FV Sp. z o. o. wraz z białoruskim partnerem ENERGEO Energy Saving Solution zaprezentował technologie ASPOL-FV Sp. z o. o.  & NIBE podczas XXII SPECJALISTYCZNYCH TARGÓW - Woda & Ciepło 25 - 28.05.2021r.  (http://vodaexpo.by/en/#about ).

W ramach wiodącego wydarzenia branżowego Republiki Białorusi, zrzeszającego  dostawców i producentów, odbyła się demonstracja nowoczesnych  technologii i urządzeń pozwalających na racjonalnie wykorzystanie wody, ciepła i energii w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Szanowni Państwo !!!

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Zarządu Spółki Aspol FV, w dniu 4 CZERWCA 2021r   firma będzie zamknięta.

ASPOL-FV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Dotacja na kapitał obrotowy dla ASPOL-FV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

 

  fundusze_europejskie_3.jpg

 

 

Zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2021 życzy Zarząd Spółki i pracownicy Aspol FV

Wesołych Swiat 2020

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.