Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Niniejszym pragniemy poinformować, iż w dniu  04.08.2014 roku następuje aktualizacja katalogu produktów Energeo: dolne źródła ciepła. W najnowszej edycji katalogu  znajdziecie Państwo między innymi:

  • studnię kolektorową New Brado, prezentowaną na rozlicznych imprezach targowych oraz nagrodzoną Złotym Medalem V Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej w Bydgoszczy;
  • rurę preziolowaną w sztangach i zwojach Cobrac;
  • studnie zbiorcze Giga oraz rozdzielacze zbiorcze dla kaskadowych instalacji dolnego źródła ciepła.

Powyższe oraz szereg innych produktów uzupełnia ofertę Aspol-FV i czyni z niej jedną z najbardziej aktualnych i systemowych technologii dostępnych na rynku europejskim.
Liczymy, iż niniejsza informacja pozwoli naszym Klientom przygotować się do zapowiedzianych zmian jak również umocni naszą Wspólną rynkowa pozycję. Szczegóły dostępne w Dziale Handlowym Aspol FV.

Z poważaniem,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju


Szanowni Klienci,

 

     Niniejszym mam przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą edycję Łódzkich Targów Energetycznych, które odbędą się w dniach 27-28 czerwca 2014 roku w Łodzi.

Firma Aspol-FV prezentuje najnowsze technologie w zakresie odnawialnych źródeł energi na stoisku technicznym nr 39. Zapewniamy Państwu fachową pomoc w zakresie aktualnych kierunków w rozwoju systemów Energeo, Hotterfield, Henock, Windmaker oraz A-FV.

Przedstawimy najnowszą ofertę produktową a w tym Elektroniczny System Diagnostyczny (EDS) kontroli pracy dolnego źródła pompy ciepła.

 

Życzę Wszystkim Państwu udanych Targów.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

     W trosce o rzetelne informowanie Klientów w zakresie najnowszych strategii handlowych Spółki Aspol-FV pragniemy poinformować, iż z dniem 01.07.2014 roku aktualizujemy katalog cen i produktów serii Hotterfield.

 

     Z uwagi na zaostrzenie wymagań energetycznych w zakresie zużycia energii pierwotnej EP rozdzielacze serii Falcon GM i Falcon RAF zostaną wyposażone w bardziej oszczędne i wydajne rozwiązania. Jest to jednocześnie bezpośrednia przyczyna wzrostu cen na wskazane wyroby.

     Szczegóły dotyczące pozostałych zmian dostępne w Dziale Handlowym Aspol FV.

 

Z poważaniem,

Marcin Franke

Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

W dniu 05.06 2014 r. firma ASPOL FV uczestniczyła w pierwszej edycji konferencji naukowej Klivent Event, organizowanej przez działające przy wydziale Górnictwa i Geoinżynierii krakowskiej Akademii Górniczo – Hutniczej Koło Naukowe Kliwent. Wydarzenie miało charakter integracji środowiska akademickiego z branżowym i przemysłowym rynkiem wentylacyjno – klimatyzacyjnym. Wyróżnieniem, a jednocześnie podziękowaniem dla ASPOL FV za udział i czynną obsługę Kliwent Event  w postaci szkoleń i prezentacji obsługi centrali wentylacyjnej był certyfikat Firmy przyjaznej studentom.

Dziękujemy bardzo i zapraszamy do współpracy.

Mgr inż. Marek Skrzypek
Rada Badawczo-Rozwojowa
Aspol FV

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż studnia kolektorowa New Brado zdobyła Złoty Medal w ramach tegorocznej edycji Targów Energii Odnawialnej TEO w Bydgoszczy. Geotermalny produkt roku w ofercie Energeo: dolne źródła ciepła potwierdza tym samym bezprecedensową dla rynku pomp ciepła innowacyjność i kulturę techniczną.
Dziękujemy jednocześnie wszystkim zwiedzającym za odwiedziny stoisk firmowych prezentujących technologie systemowe  Energeo, WindMaker i Hotterfield

Z poważaniem,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

 

Aktualizacja oferty handlowej  WindMaker: cennik urządzeń i akcesoriów wentylacyjnych

W trosce o rzetelne informowanie Klientów w zakresie najnowszych strategii handlowych Spółki Aspol-FV pragniemy poinformować, iż z dniem 26.05.2014 roku aktualizujemy katalog produktów „WindMaker”. W kolejnej edycji materiału znajdziecie Państwo najnowsze informacje produktowe dotyczące asortymentu WindMaker w zakresie rekuperacji, regeneracji i chłodzenia pasywnego.

Szczegóły dostępne w Dziale Handlowym Aspol FV.

 

Z poważaniem,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.