2014 Zaproszenie szkolenie 25-26 11

Szanowni Klienci,
Informujemy niniejszym, iż z uwagi na szczególne zainteresowanie rynku krajowego i zagranicznego zastosowaniem szafek rozdzielaczowych NOMO jako elementu architektury budynku i dolnego źródła ciepła Energeo sprzedaż tych wyrobów do końca roku 2014 zostaje zawieszona. Najwcześniejszy termin realizacji zamówień na asortyment Nomo uwarunkowany obecnie ponadnormatywnym popytem deklarujemy na styczeń 2015.
Jednocześnie informujemy, że na pozostały asortyment Energeo terminy realizacji pozostają bez zmian.
Szczegóły dostępne w Dziale Handlowym Aspol FV.
Z poważaniem,
Aspol FV

Szanowni Klienci,

Informujemy w podsumowaniu, iż impreza szkoleniowa w ramach technologii OZE organizowana przy udziale partnerów rynkowych ( m.in. Heildelberg Cement, OZE Consulting, Viessmann) dobiegła końca. Tym samym dziękujemy Wszystkim przybyłym za 100% frekwencję i gratulujemy współudziału w misji szerzenia wiedzy na temat sprawdzonych produktów i najlepszych systemowych rozwiązań branży HVAC.

 

2014 AGAT II a

 

2014 AGAT II b

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, iż w ramach struktur Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC przy wsparciu merytorycznym i finansowym ASPOL  FV publikujemy przewodnik po geotermii i pompach ciepła dedykowany wszystkim zainteresowanym poznaniem procesów wykorzystania ciepła Ziemi.

Firma Aspol FV w ramach wdrażania systemu Energeo: technologii geotermalnej dla pomp ciepła rekomenduje materiał wszystkim tym, którzy poszukują podstaw wiedzy z zakresu gruntowych pomp ciepła. W każdym wypadku potrzeby szczegółowego omówienia poruszonych w tygodniku zagadnień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Aspol FV.

Pozdrawiam / Kind regards

                   Z poważaniem
                   Marcin Franke
    Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

 

2014 Poradnik inwestora Energia geotermalna i pompy ciepLa OKLADKA

 

2014 Zaproszenie szkolenie 30 09-01-10 Aspol FV

Szanowni Państwo,
Niniejszym informujemy, iż z uwagi na prace legislacyjne w ramach nowej normy technicznej PKN pod roboczym tytułem „Systemy przewodów rurowych z termoplastycznych tworzyw sztucznych:  Wymagania dotyczące barw rur” sondy geotermalne Energeo będą w niedługim czasie oferowane w kolorze czarnym.
Firma Aspol FV dokładając wszelkich starań do uporządkowania wymagań dotyczących rurociągów  sieci zewnętrznych  zaopiniowała pozytywnie propozycję uwzględnienia w normie instalacji geotermalnych do pomp ciepła.
Jednocześnie informujemy, iż w okresie przejściowym może zaistnieć sytuacja, w której Spółka Aspol FV będzie wydawała sondy geotermalne równolegle w nowej jak i dotychczasowej kolorystyce. Wskazana zmiana nie będzie miała wpływu na najwyższą jakość materiału HDPE 100 RC stosowanego w technologii Energeo.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.  
Aspol FV

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.