Strategia handlowa ASPOL FV zdefiniowana jest wokół polityki produktów powiązanych.  Energeo: geotermalny system dolnego źródła ciepła, WindMaker: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, Hotterfield: ogrzewanie płaszczyznowe, AFV Plast: instalacje tworzywowe oraz Henock: glikolowe płyny instalacyjne stanowią istotę rozwiązań produkowanych w ramach Aspol-FV. Wspólnym mianownikiem wymienionych rozwiązań jest ukierunkowanie  na Odnawialne Źródła Energii ( OZE )

Dla wszystkich wymienionych kategorii produktów firma Aspol FV gwarantuje szkolenia kwalifikacyjne dedykowane wykonawcom i projektantom.  Ich ukończenie pozwala zdobyć techniczne uprawnienia, tak aby korzystać z oferty Aspol FV w sposób świadomy i optymalny. Dodatkowo ścisła współpraca z kadrą producenta pozwala objąć realizowane usługi i inwestycje gwarancją wydłużoną nawet do 10 lat.

Firma Aspol FV zdobyła poprzez ponad dwie dekady prac wdrożeniowych i produkcyjnych zaufanie Klientów  w Polsce i na świecie. Efektem tego jest bogata sieć dystrybutorów zagranicznych (m.in. Anglia, Białoruś, Czechy, Dania, Finlandia, Rosja, Szkocja, Szwecja,  Finlandia, Litwa i Łotwa ) oraz podparte referencjami  liczne inwestycje zaprojektowane i wykonane w naszej technologii.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo  w poszczególnych kategoriach produktowych, zakładkach tematycznych oraz w siedzibie Firmy. Zapraszamy do współpracy i wymiany doświadczeń. Gwarantujemy jednocześnie najwyższa jakość i innowacyjność oferowanych produktów.

 

oferta aspol2

W ramach stałego udoskonalania produktów zgodnie z wymogami rynkowymi i prawnymi ASPOL – FV zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w dowolnej chwili zmian konstrukcyjnych w oferowanych wyrobach , o ile nie powodują istotnej zmiany ich charakteru i obszaru zastosowania. Informacje techniczno – wizualne zawarte w prezentowanych materiałach należy traktować poglądowo i weryfikować na etapie zakupu.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.