Szanowni Państwo,

Mamy przyjemności poinformować, iż Klienci dokonujących zakupów w Aspol FV za określoną kwotę otrzymują możliwość nieodpłatnych wypożyczeń na poniższych zasadach:

ritmo aktualnosc

Szanowni Państwo,

W dniu 17.08.2016 w siedzibie firmy Aspol FV w Łodzi odbyło się spotkanie robocze PORT PC w sprawie nowych Wytycznych PORT PC dotyczących doboru pomp ciepła oraz instalacji z pompami ciepła. Już niebawem we wrześniu, podczas jubileuszowego -5-go kongresu PORT PC w Warszawie, zostaną przedstawione obecnie omawiane i konsultowane zagadnienia stanowiące o istotnym dorobku branży grzewczej w kraju i za granicą.

port pc 2016

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o zakończonej 8 Edycji Szkolenia z Technologii OZE z udziałem naszych partnerów m.in. : NIBE-BIAWAR czy HEIDELBERG CEMENT. Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom za przyjęcie zaproszenia i udział w tym przedsięwzięciu. Zainteresowanych kolejną edycją imprezy już dziś informujemy, iż planowany termin przypada na wrzesień 2016. Zapraszamy do zapisów, które umożliwią uzyskanie autoryzacji Aspol FV w ramach technologii Energeo i WindMaker.

 

klerszczow oze aspol

glikol2

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż umieściliśmy w naszych internetowych zasobach nową publikację pod tytułem "Glikole KILFROST i HENOCK". Poradnik ten przybliży Państwu zagadnienia związane ze stosowaniem płynów niezamarzających znajdujących się w naszej ofercie. 

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na kolejną  Edycję Szkolenia OZE – 8 do Kleszczowa w dniach 14-15.06.2016

Szanowni Klienci,

Zapraszamy Państwa na stoisko targowe nr 189  w Pawilonie nr 5, gdzie partner handlowy Aspol FV  - firma Odwierty.Eu – prezentuje technologie wiertnicze, w tym najnowszą serię produktów Energeo.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.