Za nami V Jubileuszowy Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła, który odbył się 20 października br. w Warszawie.

v kongres small

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 10 - jubileuszową Edycję Szkolenia OZE w Kleszczowie, które odbędzie się w dniach 22-23.11.2016

 

Baner WWW

20 pażdziernika 2016 w Warszawie na V Jubileuszowym Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła został przyznany dyplom oraz statuetka dla Cezarego Sawickiego

nagroda small

Dziękujemy za odwiedziny stoiska partnera handlowego Aspol FV – firmy Hitech Energy - podczas targów branży grzewczej VSS Dagene w Oslo.

norwegia small

 Szanowni Państwo,

W imieniu PORT PC oraz Spółki ASPOL-FV serdecznie zapraszamy do udziału w IV Kongresie PORT PC, który odbędzie się 20 października 2016 r. w Warszawie. Tegoroczna konferencja przebiegać będzie pod hasłem Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji.

Vkongres

Witramy 

Miło nam poinformować, iż do 31 października 2016 roku obowiązuje promocja na zakup TAKERA za 1 zł. Warunkiem do skorzystania z oferty jest zakup rury do ogrzewania podłogowego za minimum 10 000 zł.

Promocja taker1

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.