Kalendarz logo

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z uwagi na obowiązujący w Polsce stan epidemiczny w okresie 16-03-2020 do 25-03-2020 wprowadzamy zmiany w zasadach sprzedaży, obsługi i współpracy z Klientami:

1. Zamówienia przyjmujemy TYLKO w formie elektronicznej (e-mail) przesyłane na adres zamówienia@aspol.com.pl, lub składane telefonicznie.

2. Ewentualny odbiór osobisty z magazynu ASPOL-FV możliwy będzie po potwierdzeniu przez ASPOL-FV daty i godziny realizacji zamówienia.

3. Wjazd na teren Spółki możliwy będzie tylko w celu przywozu lub odbioru zamawianego towaru w dacie i godzinie podanej w potwierdzeniu zamówienia.

4. Faktury sprzedaży wysyłane będą w formie elektronicznej, listownie, lub dołączane będą do przygotowanego zamówienia (wybór opcji dostarczenia faktury należy uzgodnić przy składaniu zamówienia).

5. We wskazanym okresie pomieszczenia Spółki będą niedostępne dla Klientów.

6. We wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail zgodnie z zakładką KONTAKT na stronie www.aspol.com.pl

Okres obowiązywania powyższych zasad może ulec zmianie w zależności o zaleceń organów administracji państwowej.

Zarząd ASPOL-FV

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.